Môj príbeh

Niečo v krátkosti...

k

Tak v prvom rade som žena, matka jednej malej živelnej žienky, aktuálne mama samoživiteľka a taktiež so objaviteľka na ceste ku hĺbke vlastnej ženskosti ku čomu ma priviedlo celé moje tehotenstvo a následne aj môj plánovaný domáci pôrod. 

Vďaka môjmu vlastnému preliečeniu kedy sme sa s mojou maminkou vydali v ústrety nášho vlastného zrodenia a ona sa tak otvorila možnosti byť svedkom zrodu vlastnej vnučky a svedkom mojej osobnej transformácie v ŽENU-MATKU, som sa rozhodla ísť cestou sprievodkyne ženám, ktoré ešte len touto cestou prechádzajú. Ženám, ktoré sa pripravujú na tehotenstvo, ktoré už sú tehotné alebo, ktoré o svoje dieťatko prišli. Tak isto aj ženám, ktoré deti ešte neplánujú, či plánovať nebudú no túžia sa ponoriť hlbšie do sveta svojho ženstva aby tam našli Bohyňu, ktorá sa v každej z nás skrýva.


Ako vznikla myšlienka Živelnej ženy?

Živelná žena pôvodne vznikla ako manifest ku mojej básni. Založila som si instagramový účet, ktorý mi slúžil ako virtuálny denníček. No neskôr ako som sa ponorila do tém ženstva- vaginálneho naparovania, práce s yoni egg, zasvätila sa do prastarého cvičenia Čarovníc a taktiž zabŕdla aj do tém materstva- dojčenia, nosenia, kontaktného rodičovstva, unschoolingu... A mala tak možnosť vypočuť si a prečítať množstvo príbehov o nerešpekte najmä počas pôrodu zo strany všemožných autorít, príbehov o neúcte a trápení kde som za každým cítila badateľné zlomené ženské srdce, kde žena v hlbokej nedôverčivosti sama v seba poprela všetko rozhodla som sa pomôcť ženám nadobudnúť zabudnutú silu. Prastarú silu Živi (slovanskej bohyne života).