Podujatia- Február 2023

Náparkové ženské kruhy, Podporné skupiny dojčenia, Čarovnicové pobyty, workshopy a iné.

Podporné skupiny dojčenia -naživo/online

Dátum, čas a miesto stretnutia: 

ONLINE (ZOOM)- 13.02 od 10:00

MALACKY (Spoločne rásť)- 15.02 od 10:00

SENICA (Záhorská knižnica)- 27.02 od 9:30


Téma:

Dojčenie staršieho dieťatka a tandemové dojčenie

(Prečo je vhodné dojčiť aj v tehotenstve, ako je dojčením možne podporiť vzťahovú väzbu medzi súrodencami, čo je to tandemové dojčenie a prečo je vhodné ho praktizovať? Benefity dlhodobého dojčenia)

Finančný príspevok:

minimálne 5€nergií

Drahé ženy,

srdečne vás pozývam na podporné stretnutie dojčenia . Téma bude veľmi bohatá, okrem praktických zručností a jemnej teoretickej časti sa budeme aj otvorene rozprávať o všetkom čo samotné materstvo obnáša. Podporná skupina taktiež slúži ako vhodná forma psychohygieny.

 Neváhaj sa preto prihlásiť (KUK prihlasovací formulár), vyhraď si minimálne hodinku a pol  svojho času. 

ONLINE podporky: Pokojne ZOOmuj aj s deťmi, neučesaná, počas varenia, pretože #drahamamaniesivtomsama. Všetky ostatné potrebné informácie aj s prihlasovacím linkom obdržíš v maily po vyplnení prihlasovacieho formulára.

Teším sa na Teba!

Náparkové ženské kruhy

Dátum, čas a miesto stretnutia:

MALACKY (Spoločne rásť)- 25.02, 18:00- 20:00

Finančný príspevok:

minimálne 30€nergií

Drahé ženy,

s radosťou vám oznamujem, že začínam organizovať liečivé, pozdvihujúce a ozdravné ženské kruhy s bylinnou náparkou. Kde budete mať možnosť okúsiť jemný bylinný kúpel a ocitnúť sa v spoločnosti podobne ľadených žien. Budeme zdielať pocity i spoločný zámer a následne prebehne samotný rituál ženského bylinného naparovania, ktorý pohľadí a vyživý telo i ducha, po potrebnom oddychu sa presunieme na ladenie lona a zdielanie pocitov. Taktiež budete môcť okúsiť aj moje ručne na mieru v malej stolárskej dielni robené náparkové stoličky nesúce honosné meno slovanskej bohyne LADA.

Príď aj Ty zažiť ozdravnú kúpel liečivej ženskej energie!


Teším sa na Teba!


PRIHLASOVACÍ FORMULÁR

Každá účasť na aktivite je podmienená prihlasovacím formulárom nakoľko počet účastníkov býva obmedzený. S menšou skupinou sa lepšie pracuje a je tam priestor pre hlbšie naladenie sa na seba. Taktiež sa mám možnosť vopred pripraviť na to s akou veľkou skupinou žien budem pracovať.

 Preto Ťa prosím o vyplnenie tohto krátkeho formuláru. :)