Jún 2023

Náparkové ženské kruhy, Podporné skupiny materstva a dojčenia, Čarovnicové pobyty

MAMAKRUHY

 naživo/online

Dátum, čas a miesto stretnutia: 

ONLINE (ZOOM)- 12.06 od 10:00

PIEŠŤANY (A. Hlinku 113A)- 09.06 od 15:00


Finančný príspevok:

minimálne 10-20€nergií

Drahé ženy,

srdečne vás pozývam na podporné stretnutie pre všetky ženy-mami, ktoré hľadajú podporu, pochopenie, bezpečný kruh na zdielanie a vzájomnú inšpiráciu. Môžte sa rozhodnúť prísť "virtuálne" alebo na živo v Piešťanock so stálym hosťom Ivkou Foltín , ktorú vnímam ako veľmi inšpiratívnu maminu, ktorá  má svojimi skúsenosťami a prežitkami určite čo ponúknuť v oblasti materstva.

 Neváhaj sa preto prihlásiť (KUK prihlasovací formulár), vyhraď si minimálne hodinku a pol  svojho času. 

ONLINE podporky: Pokojne ZOOmuj aj s deťmi, neučesaná, počas varenia, pretože #drahamamaniesivtomsama. Všetky ostatné potrebné informácie aj s prihlasovacím linkom obdržíš v maily po vyplnení prihlasovacieho formulára.

Teším sa na Teba!

Náparkové ženské kruhy

Dátum, čas a miesto stretnutia:

PIEŠŤANY- 24.06, 17:00-20:00


Finančný príspevok:

minimálne 30-50€nergií

Drahé ženy,

s radosťou vám oznamujem, že začínam organizovať liečivé, pozdvihujúce a ozdravné ženské kruhy s bylinnou náparkou. Kde budete mať možnosť okúsiť jemný bylinný kúpel a ocitnúť sa v spoločnosti podobne ľadených žien. Budeme zdielať pocity i spoločný zámer a následne prebehne samotný rituál ženského bylinného naparovania, ktorý pohľadí a vyživý telo i ducha, po potrebnom oddychu sa presunieme na ladenie lona a zdielanie pocitov. Taktiež budete môcť okúsiť aj moje ručne na mieru v malej stolárskej dielni robené náparkové stoličky nesúce honosné meno slovanskej bohyne LADA.

Príď aj Ty zažiť ozdravnú kúpel liečivej ženskej energie!


Teším sa na Teba!


PRIHLASOVACÍ FORMULÁR

Každá účasť na aktivite je podmienená prihlasovacím formulárom nakoľko počet účastníkov býva obmedzený. S menšou skupinou sa lepšie pracuje a je tam priestor pre hlbšie naladenie sa na seba. Taktiež sa mám možnosť vopred pripraviť na to s akou veľkou skupinou žien budem pracovať.

 Preto Ťa prosím o vyplnenie tohto krátkeho formuláru. :)